• Wynajem Nissana GT-R

  Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

 • gtr
 • barbicide
 • kativa

Katalog

Włączone filtry:

  Akcesoria kosmetyczne Jest 2 produktów.

  Każdy gabinet kosmetyczny to nie tylko piękne wnętrze, odpowiednio przygotowana obsługa, czy profesjonalne podejście do Klienta. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu w akcesoria kosmetyczne, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a dodatkowo zwiększać naszą ofertę.

  Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów, dzięki którym praca stanie się nie tylko efektywniejsza, ale przede wszystkim będziemy mogli świadczyć usługi na znacznie wyższym poziomie.

  Odpowiednie akcesoria kosmetyczne

  Świadczone dziś usługi kosmetyczne wymagają bardzo profesjonalnego podejścia do Klienta, szkoleń oraz odpowiednich materiałów, dzięki którym będziemy mogli oferować konkretne zabiegi. Akcesoria kosmetyczne przychodzą nam z pomocą. Dla osób, które cenią sobie mobilność w wykonywaniu usług, oferujemy bardzo pojemne i funkcjonalne kufry kosmetyczne, z lustrem i dodatkowym oświetleniem.

  Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wykonać makijaż, czy inny zabieg poza gabinetem. Dodatkowo, dzięki systemom szuflad, pozwolą na odpowiednie skatalogowanie i ułożenie kosmetyków. Wielkość kufra można wybrać, dostosowując go do swoich potrzeb.

  Drobne przyrządy

  Proponujemy także skorzystanie z szerokiej oferty drobnych przyrządów kosmetycznych, które wykorzystywane są najczęściej przy usługach manicure i pedicure: przyborniki manicure, cążki, kopytka metalowe, miski, cążki do pedicure, tarki, zdzieraki, czy rylce. To jedne z częściej kupowanych przedmiotów.

  Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a charakteryzuje je zgodność z normami, które dopuszczają poszczególne elementy wyposażenia do wykorzystania w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Podkategorie:
  • Pęsety

   W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór pęset kosmetycznych, które wykorzystywane są w codziennej pracy. Zabiegi regulacji brwi należą do jednych z najczęściej wykonywanych w gabinetach. Ważne jest, aby dbać nie tylko o odpowiednią higienę przyrządów, ale również o ich jakość.

   Oferujemy pęsety ze stali nierdzewnej, które można dezynfekować nawet w autoklawach. W katalogu produktowym posiadamy pęsety specjalnie przygotowane do usuwania wrastających włosów, pęsety profilowane umożliwiające usunięcie włosa wraz z cebulką, bez jego urywania, a także pęsety proste.

   Wszystkie produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz dopuszczenie do profesjonalnego stosowania w gabinetach kosmetycznych.

  • Pozostałe przybory kosmetyczne
  • Cążki

   Profesjonalne wykonywanie manicure lub pedicure wymaga od każdej kosmetyczki, posiadania profesjonalnego wyposażenia, które zapewni nie tylko efektywność pracy, ale przede wszystkim higienę i bezpieczeństwo Klientki.

   Cążki, które posiadamy w swojej ofercie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują możliwość efektywnej sterylizacji w sterylizatorze kulkowym. Stal INOX, z której są wykonane, charakteryzuje się dużą zawartością chromu, co znacznie podnosi jakość wykonania cążek.

   Oferujemy cążki do skórek z wysokiej klasy ostrzem, co gwarantuje wycięcie skórek wokół paznokci bez ich wyszarpywania. Katalog produktów adresujemy także do osób, wykonujących pedicure. Cążki jednosprężynowe o ostrzu 1,2 cm sprawdzą się bardzo dobrze przy wszystkich zabiegach, wykonywanych w okolicy stóp.

  • Kuferki kosmetyczne

   Kuferki kosmetyczne Pretty Hands to idealne rozwiązanie dla wszystkich kosmetyczek świadczących usługi kosmetyczne poza domem, będące w ciągłym ruchu. Pozwalają na zmieszczenie kosmetyków oraz najważniejszych urządzeń kosmetycznym w jednym miejscu. Kuferki można zestawiać ze sobą w różnych konfiguracjach po 3, a nawet 4 piętra.

   Profesjonalny kuferek kosmetyczny powinien mieć odpowiednie przegródki, których nasze kosmetyki będą mogły być bezpiecznie przewiezione w dowolne miejsce. Warto zaopatrzyć się w taki kuferek, jeśli świadczymy usługi poza gabinetem kosmetycznym. Kuferki posiadają także mocne zamknięcia na zatrzask oraz obite są w środku materiałem łatwym do czyszczenia.

   Kuferek kosmetyczny na kółkach

   Jeśli na co dzień mamy do przewiezienia wiele kosmetyków oraz urządzeń, to na pewno będzie dla nas pomocny kuferek kosmetyczny na kółkach. Łatwe przewożenie kosmetyków z pomocą kółek pozwoli na bardziej komfortową pracę. Kuferki są dodatkowo obudowane metalowymi wzmocnieniami, co gwarantuje bezpieczny przewóz kosmetyków i cennych urządzeń.

   Dla wizażystek oraz stylistek paznokci na pewno pomocny będzie kuferek kosmetyczny z kratką na lakiery, dzięki której lakiery będą mogły być bezpiecznie przewiezione. Kratka pozwala również na poukładania lakierów kolorami, co bardzo ułatwia pracę. Kufer ma zwrotne kółka oraz wzmacniane ścianki, które ochraniają nawet kosmetyki zapakowane w szklane butelki.

   Profesjonalne kuferki kosmetyczne – Pretty Hands

   Profesjonalne kuferki kosmetyczne Pretty Hands to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa dla naszych kosmetyków. Do przewożenia większej ilości urządzeń i kosmetyków wygodny będzie kuferek kosmetyczny dwuczęściowy, który w dolnej części zmieści duże urządzenia, takie jak np. parafiniarka, a górne półki pozwolą na ułożenie kosmetyków i lakierów.

   Pretty Hands specjalnie dla wizażystek stworzyło innowacyjny i profesjonalny kuferek kosmetyczny Glamour z rozkładanym stanowiskiem do makijażu. Przenośne stanowisko posiada podświetlane lustro ułatwiające wykonanie makijażu oraz rozkładane półki na kosmetyki. Z boku znajdują się także haczyki na powieszenie biżuterii naszej modelki.