• Wynajem Nissana GT-R

    Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

  • gtr
  • barbicide
  • kativa

Katalog

Poduszki pod dłoń do manicure Jest 26 produktów.

Wszystkie gabinety, oferujące profesjonalne usługi w zakresie manicure, muszą zadbać nie tylko o właściwą jakość usługi, ale również o komfort zarówno Klientki, jak i pracownika wykonującego zabieg. Ergonomicznie przygotowane stanowisko pozwoli na efektywną pracę, nawet kilkugodzinną.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne poduszki pod dłoń, które pozwalają zachować najwyższe standardy obsługi Klienta. Odpowiednie ułożenie dłoni, możliwość wykonania zabiegu z niezwykłą dbałością o wygodę, jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich poduszek, łączących w sobie ergonomię z nowoczesnym wzornictwem.

Wygodne i piękne

Urządzając gabinet, gdzie wykonywany będzie manicure, musimy zadbać o komfort własnej pracy oraz wygodę Klienta. Ważne jest także, aby odpowiednio dobrana poduszka pod dłoń, pasowała pod względem kolorystycznym do wnętrza. Oferujemy zakup poduszek w różnych wersjach kolorystycznych, ale także zróżnicowanej fakturze materiału:

- poduszki gładkie,

- poduszki pikowane,

- poduszki z motywem kratki,

- poduszki cyrkoniowe,

- poduszki z brokatem.

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości pianki oraz materiałów skóropodobnych, które zapewniają łatwość utrzymania poduszki w czystości, a także nieprzywieranie do niej pyłu powstającego przy wykonywaniu paznokci.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów