• Wynajem Nissana GT-R

  Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

 • gtr
 • barbicide
 • kativa

Katalog

Włączone filtry:

  Kuferki kosmetyczne Jest 23 produktów.

  Kuferki kosmetyczne Pretty Hands to idealne rozwiązanie dla wszystkich kosmetyczek świadczących usługi kosmetyczne poza domem, będące w ciągłym ruchu. Pozwalają na zmieszczenie kosmetyków oraz najważniejszych urządzeń kosmetycznym w jednym miejscu. Kuferki można zestawiać ze sobą w różnych konfiguracjach po 3, a nawet 4 piętra.

  Profesjonalny kuferek kosmetyczny powinien mieć odpowiednie przegródki, których nasze kosmetyki będą mogły być bezpiecznie przewiezione w dowolne miejsce. Warto zaopatrzyć się w taki kuferek, jeśli świadczymy usługi poza gabinetem kosmetycznym. Kuferki posiadają także mocne zamknięcia na zatrzask oraz obite są w środku materiałem łatwym do czyszczenia.

  Kuferek kosmetyczny na kółkach

  Jeśli na co dzień mamy do przewiezienia wiele kosmetyków oraz urządzeń, to na pewno będzie dla nas pomocny kuferek kosmetyczny na kółkach. Łatwe przewożenie kosmetyków z pomocą kółek pozwoli na bardziej komfortową pracę. Kuferki są dodatkowo obudowane metalowymi wzmocnieniami, co gwarantuje bezpieczny przewóz kosmetyków i cennych urządzeń.

  Dla wizażystek oraz stylistek paznokci na pewno pomocny będzie kuferek kosmetyczny z kratką na lakiery, dzięki której lakiery będą mogły być bezpiecznie przewiezione. Kratka pozwala również na poukładania lakierów kolorami, co bardzo ułatwia pracę. Kufer ma zwrotne kółka oraz wzmacniane ścianki, które ochraniają nawet kosmetyki zapakowane w szklane butelki.

  Profesjonalne kuferki kosmetyczne – Pretty Hands

  Profesjonalne kuferki kosmetyczne Pretty Hands to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa dla naszych kosmetyków. Do przewożenia większej ilości urządzeń i kosmetyków wygodny będzie kuferek kosmetyczny dwuczęściowy, który w dolnej części zmieści duże urządzenia, takie jak np. parafiniarka, a górne półki pozwolą na ułożenie kosmetyków i lakierów.

  Pretty Hands specjalnie dla wizażystek stworzyło innowacyjny i profesjonalny kuferek kosmetyczny Glamour z rozkładanym stanowiskiem do makijażu. Przenośne stanowisko posiada podświetlane lustro ułatwiające wykonanie makijażu oraz rozkładane półki na kosmetyki. Z boku znajdują się także haczyki na powieszenie biżuterii naszej modelki.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów