• Wynajem Nissana GT-R

  Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

 • gtr
 • barbicide
 • kativa

Katalog

Włączone filtry:

  Frotte Jest 56 produktów.

  Gabinety kosmetyczne, które zapewniają odpowiedni komfort dla swoich Klientów, wybierają bardzo często poduszki pod dłonie, prześcieradła, ręczniki, kołderki frotte. Pozwala to nie tylko na utrzymanie odpowiedniej higieny, ale miękkość materiału uprzyjemnia Klientkom pobyt w gabinecie.

  Oferujemy szereg akcesoriów, niezbędnych w codziennej pracy, wykonanych z materiału frotte. Jego niezwykłe właściwości chłonne, a także łatwość w praniu sprawiają, że jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla wszystkich gabinetów kosmetycznych.

  Kołderki, ręczniki i prześcieradła

  Wykorzystywane w codziennej pracy ręczniki muszą charakteryzować się przede wszystkim łatwością w utrzymaniu w czystości. Proponujemy zakup kołderek kosmetycznych, ręczników i prześcieradeł frotte, które oferujemy w różnych kolorach i rozmiarach.

  Dzięki bogatej gamie odcieni oraz wielkości, z powodzeniem dobierzemy produkty do naszych potrzeb. Łóżka i fotele kosmetyczne, przykryte prześcieradłem przyjemnym w dotyku, a także zapewniającym odpowiednią chłonność, polepszą komfort Klientek korzystających z usług gabinetu.

  Rękawice do zabiegów parafinowych

  Oferujemy także szeroką gamę kolorystyczną rękawic, wykorzystywanych do zabiegów parafinowych. Szybkość schnięcia, a także bardzo łatwe utrzymanie w czystości sprawią, że będą one bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego.

  Proponujemy także zakup poduszek pod dłonie do manicure wykonanych z frotte, które zapewnią miękkość i przyjemną puszystość, którą doceni z pewnością każda Klientka. Odpowiednio dobrane kolory produktów sprawią, że np. pokrowiec na taboret kosmetyczny będzie stanowił dodatkową ozdobę salonu.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 40 z 56 elementów