• Wynajem Nissana GT-R

  Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

 • gtr
 • barbicide
 • kativa

Katalog

Włączone filtry:

  Frezarki do manicure Jest 11 produktów.

  Frezarka do manicure to niezbędny element każdego salonu kosmetycznego wykonującego pedicure i manicure oraz stylistek paznokci. Frezarka znacznie ułatwia i usprawnia pracę podczas szlifowania paznokci, ale również wygładzania skóry na podeszwach stóp oraz przy odsuwaniu skórek. Frezarka jest również niezbędna podczas wykonywania manicure hybrydowego oraz pedicure.

  Profesjonalna frezarka do manicure ma obecnie tak nowoczesne rozwiązania jak choćby wyświetlacz z informacją o szybkości pracy oraz mocy, możliwość regulowania prędkości w trakcie pracy, pochłaniacze pyłu oraz możliwość obracania frezu w prawo i w lewo. Frezarka do manicure hybrydowego nie tylko usprawni pracę każdej stylistki paznokci, ale też pozwoli na idealne oszlifowanie paznokci.

  Frezarka do manicure hybrydowego

  Frezarka do manicure hybrydowego pozwala na szybkie zdjęcie lakieru hybrydowego, ale również przygotowanie paznokci pod nałożenie podkładu oraz lakieru hybrydowego. Do frezarki można dokupić zestaw profesjonalnych frezów o różnej grubości, które dopasujemy zarówno kształtem jak i grubością do wykonywanego zabiegu.

  Frezarka do manicure hybrydowego powinna przede wszystkim być zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów. Powinna posiadać również możliwość kontrolowania prędkości obracania się frezu oraz mieć wygodną w operowaniu głowicę.

  Zestaw do manicure z frezarką – Pretty Hands

  Zestaw do manicure frezarka zawiera w sobie: frezarkę z głowicą, wygodny pedał do kontrolowania szybkości obrotów frezu, pochłaniacz pyłu, elektroniczny wyświetlacz, pozwalający na kontrolę intensywności zabiegu, mikrosilnik z płynną regulacją obrotów do 30 000 na minutę z możliwością zmiany kierunku na prawo lub na lewo.

  W skład zestawu profesjonalna frezarka do manicure posiada również wymienne filtry do pochłaniacza pyłu oraz głowicę z ringiem, ułatwiającym trzymanie jej i operowanie nią. Frezarka do paznokci manicure Pretty Hands odznacza się niezwykle silnym silnikiem oraz możliwością sterowania szybkością pracy, co gwarantuje nie tylko długą żywotność sprzętu, ale także prawdziwą przyjemność w trakcie pracy.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów