• Wynajem Nissana GT-R

  Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

 • gtr
 • barbicide
 • kativa

Katalog

Włączone filtry:

  Frezarki do paznokci Jest 8 produktów.

  Jednym z niezbędnych przyrządów w każdym gabinecie oferującym manicure i pedicure jest frezarka do paznokci. Urządzenie działa jak automatyczny pilnik, pozwalając na szybkie, a zarazem efektywne opracowanie i kształtowanie paznokci u dłoni oraz stóp. W zależności od wybranej końcówki, za pomocą frezarki do paznokci można skracać płytkę, nadawać jej pożądany kształt, a także polerować. Urządzenie zastępuje nam więc cążki, pilnik i polerkę, a cały zabieg przeprowadzony przy jego wykorzystaniu zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Przed przystąpieniem do manicure lub pedicure z wykorzystaniem tego automatycznego pilnika nie trzeba przeprowadzać zabiegu zmiękczającego skórki. Całą procedurę można przeprowadzić na suchej skórze.


  Ostatnim ważnym atutem frezarek do paznokci dostępnych w naszej ofercie jest możliwość wyboru modeli z pochłaniaczem pyłu. Takie rozwiązanie zapewnia czystość w miejscu pracy, ale i komfort dla osoby przeprowadzającej zabiegi manicure i pedicure. Polecamy też pochłaniacze pyłu własnej produkcji, doskonałe do frezarek nieposiadających tej funkcji. Zapraszamy do poznania pełnej oferty dostępnych urządzeń, doskonałych do zastosowania w warunkach domowych i w gabinetach.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Podkategorie:
  • Frezarki do manicure

   Frezarka do manicure to niezbędny element każdego salonu kosmetycznego wykonującego pedicure i manicure oraz stylistek paznokci. Frezarka znacznie ułatwia i usprawnia pracę podczas szlifowania paznokci, ale również wygładzania skóry na podeszwach stóp oraz przy odsuwaniu skórek. Frezarka jest również niezbędna podczas wykonywania manicure hybrydowego oraz pedicure.

   Profesjonalna frezarka do manicure ma obecnie tak nowoczesne rozwiązania jak choćby wyświetlacz z informacją o szybkości pracy oraz mocy, możliwość regulowania prędkości w trakcie pracy, pochłaniacze pyłu oraz możliwość obracania frezu w prawo i w lewo. Frezarka do manicure hybrydowego nie tylko usprawni pracę każdej stylistki paznokci, ale też pozwoli na idealne oszlifowanie paznokci.

   Frezarka do manicure hybrydowego

   Frezarka do manicure hybrydowego pozwala na szybkie zdjęcie lakieru hybrydowego, ale również przygotowanie paznokci pod nałożenie podkładu oraz lakieru hybrydowego. Do frezarki można dokupić zestaw profesjonalnych frezów o różnej grubości, które dopasujemy zarówno kształtem jak i grubością do wykonywanego zabiegu.

   Frezarka do manicure hybrydowego powinna przede wszystkim być zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów. Powinna posiadać również możliwość kontrolowania prędkości obracania się frezu oraz mieć wygodną w operowaniu głowicę.

   Zestaw do manicure z frezarką – Pretty Hands

   Zestaw do manicure frezarka zawiera w sobie: frezarkę z głowicą, wygodny pedał do kontrolowania szybkości obrotów frezu, pochłaniacz pyłu, elektroniczny wyświetlacz, pozwalający na kontrolę intensywności zabiegu, mikrosilnik z płynną regulacją obrotów do 30 000 na minutę z możliwością zmiany kierunku na prawo lub na lewo.

   W skład zestawu profesjonalna frezarka do manicure posiada również wymienne filtry do pochłaniacza pyłu oraz głowicę z ringiem, ułatwiającym trzymanie jej i operowanie nią. Frezarka do paznokci manicure Pretty Hands odznacza się niezwykle silnym silnikiem oraz możliwością sterowania szybkością pracy, co gwarantuje nie tylko długą żywotność sprzętu, ale także prawdziwą przyjemność w trakcie pracy.

  • Frezarki PRO
  • Frezarki do Podologii 
  • Frezy
  • Frezy do podologii
  • Kapturki ścierne