• Wynajem Nissana GT-R

  Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

 • gtr
 • barbicide
 • kativa

Katalog

Włączone filtry:

  Lampy do paznokci Jest 3 produktów.

  Przedstawiamy wysokiej klasy lampy kosmetyczne do zabiegów manicure, pedicure oraz wszelkich zabiegów kosmetycznych, w tym makijażu permanentnego, depilacji i innych. Zastosowane szkło refleksyjne pozwala oczom relaksować się nawet przy długotrwałej pracy. Zastosowanie lamp chroni oczy przed zmęczeniem. Polecane produkty doskonale nadają się do gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych, weterynaryjnych itp. Długowieczne żarówki LED zapewniają doskonałe oświetlenie, przy jednoczesnym niskim poborze mocy. Lampy lupy z oświetleniem LED dostępne są na statywach, jak również z opcją mocowania do blatu.


  Jednym z bestsellerów w naszej ofercie jest także lampa do paznokci UV – niezastąpiona podczas utwardzania stylizacji paznokci wykonywanych metodą żelową, akrylową czy hybrydową. Światło UV już w kilkadziesiąt sekund całkowicie utwardza lakier i inne elementy zdobienia paznokci, czyniąc manicure niezawodnie trwałym przez wiele dni. Lampy do paznokci znajdziecie Państwo w kategorii Urządzenia Kosmetyczne.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów