• Wynajem Nissana GT-R

  Oferujemy jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GT-R na wynajem! Niesamowity sportowy wygląd i niepowtarzalne wrażenia z jazdy to najważniejsze atuty tego modelu. Sprawdź!

 • gtr
 • barbicide
 • kativa

Katalog

Włączone filtry:

  Dezynfekcja i sterylizacja Jest 3 produktów.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Podkategorie:
  • Autoklawy
  • Myjki ultradźwiękowe

   Profesjonalna myjka ultradźwiękowa to idealne i niezbędne urządzenie w każdym gabinecie kosmetycznym. Dokładnie czyści wszystkie narzędzia, w tym metalowe radełka oraz pilniki. Pozwala zachować czystość oraz sterylność przy wielu klientkach. Jest bezpieczna dla przedmiotów i dokładnie czyści je ze wszelkich zabrudzeń.

   Kosmetyczna myjka ultradźwiękowa może być używana do codziennego czyszczenia końcówek urządzeń kosmetycznych, takich jak głowice do mikrodermabrazji, a także cążków, czy frezów. Pozwala zachować higienę, nawet przy wielu klientkach oraz spełniać gabinetowi wszystkie normy czystości. Jest niezbędna również przy prowadzeniu mobilnych usług kosmetycznych.

   Jak działa myjka ultradźwiękowa

   Myjka ultradźwiękowa działa na zasadzie niewidocznych dla ludzkiego oka fal ultradźwiękowych, które przenoszone są przez wodę, zawierającą w sobie płyn czyszczący. W ten sposób powstaje nawet tysiąc i więcej ognisk kawitacji w postaci mikropęcherzyków, które implodują, zmieniając lokalnie ciśnienie, które oddziela cząsteczki brudu od powierzchni przedmiotu.

   Dzięki delikatnemu działaniu ultradźwięków przedmioty nie są niezniszczone, nie działa na nie siła mechaniczna, która mogłaby je uszkodzić, czy porysować. Brud taki jak tłuszcz łatwo odchodzi od powierzchni przedmiotu, bez wyrządzania szkody na nim. To bardzo efektywny i bezpieczny sposób na czyszczenie różnych powierzchni.

   Myjka ultradźwiękowa kosmetyczna w Pretty Nails

   Myjka ultradźwiękowa ACV służy do profesjonalnego czyszczenia przyborów kosmetycznych, w tym frezów oraz głowic do mikrodermabrazji. Fale ultradźwiękowe docierają nawet w najmniej dostępne miejsca i dokładnie czyszczą przedmiot. Mikropęcherzyki skutecznie zbierają cały nagromadzony brud.

   W skład myjki ultradźwiękowej wchodzi: myjka ultradźwiękowa z panelem sterującym, koszyczek do wkładania przedmiotów do mycia, element pozwalający na oddzielenie przedmiotów. Myjka ultradźwiękowa może pracować w kilku trybach: 90s, 180s, 280s, 380s, 480s. Posiada moc 60W, a częstotliwość ultradźwięków to 42,000 Hz

  • Preparaty MEDILAB
  • Preparaty BARBICIDE